Компоненти ППУ

Поліуретанові системи та сировина

Ізоляційні пінополіуретани виробництва BASF Polyurethanes GmbH реалізуються під торговими марками Elastospray® LWP; Skytite® LWP; Elastopor® H; Enertite® OS, та мають найвищу світову якість. Виробничі майданчики розташовані в Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Іспанії та Франції.

Пінополіуретани можуть відрізнятись між собою технологією переробки (напилювальні, заливні) чи по структурі (відкритокоміркові, чи закритокоміркові) та застосовуються в залежності зі своїм призначенням.

Продукти Elastospray® LWP – це закритокоміркові жорсткі системи з низькою теплопровідністю, спеціально розроблені для нанесення на стіни, стелі та підлогу з високими вимогами до теплоізоляції.

Продукти SKYTITE® LWP – це закритокоміркові жорсткі системи, спеціально розроблені для використання на терасах, покрівлях, підлогах з високими вимогами до теплоізоляції.

Продукти ENERTITE® – це системи з відкритими комірками та з водою у якості вспінювача, застосовуються як внутрішня ізоляція, та до яких зменшені теплотехнічні вимоги. В багатьох випадках використання систем ENERTITE® необхідно поєднувати з використанням додаткових технічних заходів. Використання відкритокоміркових ППУ для теплоізоляції можливе лише при забезпеченні ефективної паро- та гідроізоляції цих матеріалів.

Продукти Elastopor®H – пінополіуретанові системи призначені для заливки. По своїй структурі можуть бути як закритокоміркові так і відкритокоміркові. У якості вспінювача містять, як правило, воду.

Ізоляційні пінополіуретани виробництва компанії BASF Polyurethanes GmbH сертифіковані за стантартами СЕ, абсолютно безпечні при використанні в житлових приміщеннях та при контакті з продуктами харчування. Відповідають найвищім вимогам санітарної безпеки та довговічності.

Отримання жорсткого пінополіуретану обумовлено реакцією двох компонентів:

а
компонент

Поліольний компонент — рідина з вмістом гідроксилу, що складається з суміші простих і складних поліефірів, каталізаторів, стабілізаторів, спінювачів і вогнезахисних добавок

б
компонент

Продукт на основі 4,4-дифенилметандіізоціанату (МДІ) з високофункціональними олігомерами та ізомерами

Найменування поліольного компоненту “А” в композиції з компонентом “Б” являється назвою системи ППУ. Важливо, для гарантії якості, використовувати тільні рекомендовані системи “А” + “Б”

У випадку придбання компонентів для виробництва пінополіуретану систем BASF Polyurethanes GmbH просимо консультуватись з нашими спеціалістами по питанням правильної підкотовки сировини та режимів її переробки.