Компоненти ППУ

Поліуретанові системи та сировина

Також, ми можемо запропонувати поліуретанові системи та сировину, вироблені компанією БАСФ на території Європейського Союзу.

Поліольний компонент виготовляється на хімічному комбінаті фірми BASF Polyurethanes GmbH (Elastogran, BASF group) в м. Шварцхайді, Німеччина.

а
компонент

Поліольний компонент — рідина з вмістом гідроксилу, що складається з суміші простих і складних поліефірів, каталізаторів, стабілізаторів, спінювачів і вогнезахисних добавок

б
компонент

Продукт на основі 4,4-дифенилметандіізоціанату (МДІ) з високофункціональними олігомерами та ізомерами

Отримання жорсткого пінополіуретану обумовлено реакцією двох компонентів.

Дозвіл застосовувати на території України фреон R 141 b надав можливість виробнику систем ППУ, фирмі BASF Polyurethanes GmbH (Elastogran, BASF group), на прохання ВКФ «Едванс», розробити високоякісні поліольні компоненти Elastopor H 1652/X з додаванням спінювача безпосередньо перед застосуванням на нашій території. Як відомо спеціалістам, застосування спінювача R 141 b дозволяє отримувати більш якісний поліуретан навіть у порівнянні з системами ППУ на дозволених у Європі спінювачах, зі значним здешевленням сировини. Для гарантованого отримання кінцевого продукту відповідно до заявлених параметрів якості слід завжди придбавати СИСТЕМУ компонентів («А» + «Б»), а не намагатися заощадити та купити окремо поліол и поліізоціанат. Невелике заощадження може призвести до того, що якість пінополіуретану виявиться незадовільною та пред’явити претензії постачальнику компонентів буде неможливо.

Просимо клієнтів-замовників звертати увагу на відверту фальсифікацію, що практикують деякі несумлінні фірми-переробники, що пропонують «німецькі матеріали», а, насправді, виконують роботи матеріалами сумнівної якості.

В разі придбання у нас компонентів для виробництва пінополіуретану марки Elastopor H / Elastospray, просимо консультуватися з нашими спеціалістами щодо питань правильної підготовки сировини та режимів її переробки. В разі порушення технології переробки систем ППУ, відповідальність за якість робіт залишається за фірмою-переробником.