ППУ ізоляція для труб

Застосування пенополіуретану (ППУ) може бути орієнтовано на виробництво дискретних теплопровідних труб, труб для теплотрас. У цьому разі двохкомпонентний жорсткий спінений ППУ є відмінним теплоізоляційним матеріалом згідно DIN EN 253.

Попередньо ізольовані труби являють собою комбіновані конструкції, що складаються з внутрішніх труб і зовнішньої захисної оболонки трубопроводу. В якості зовнішньої оболонки виступає поліетиленова труба або сталева оцинкована труба.

В Києві виконати якісну заводську ізоляцію трубних систем ви можете в ТОВ «ВКФ Едванс». Теплоізольовані трубопроводи виготовляються відповідно до стандартів ДСТУ и гарантовано слугують впродовж 25-30 років.

Відмінні властивості ППУ, що застосовується для ізоляціі трубних систем

Пінополіуретан (ППУ) з чарунковою структурою має унікальні фізико-хімічні властивості:

  • Швидке виготовлення трубних систем. Тривалість всього процесу від моменту початку перемішування суміші до завершення її підіймання у формі займає менше 7 хвилин.
  • Низький коефіціент теплопровідности (від 0,019 до 0,03 Вт/мК). Цей показник значно нижче, ніж в інших ізоляційних матеріалів, що забезпечує менше витрачання утеплювача. Наприклад, шар ППУ товщиною 50 мм дозволяє досягти такого ж рівня теплоізоляції трубопроводу, як і шар мінеральної вати товщиною 90 мм.
  • Висока адгезія до опорної труби і захисної оболонки. ППУ має прекрасне зчеплення з полімерною і сталевою поверхнями труб.

Попередньо ізольовані ППУ-труби підходять для теплотрас зовнішнього прилягання з подальшою якісною гідроізоляцією їхніх стиків за допомогою термоусадних муфт або стрічок.

Основні переваги трубних ППУ систем

  1. Хороша теплоізоляція.
  2. Висока міцність.
  3. Доступна ціна.
  4. Тривалий строк експлуатації.
  5. Надійний захист трубопроводів від корозії.
  6. Низька вартість експлуатації теплотрас.

На сьогодні тільки труби з ППУ-ізоляцією забезпечені системою контролю зволоження теплоізоляційного шару, яка сигналізує про можливе пошкодження захисного покриття. Застосування даного типу труб здатне полегшити роботу комунальних служб, забезпечивши тривалий період безаварійного функціонування трубних систем.

Щоб уникнути зайвих тепловтрат і частих ремонтів трубопроводів, а також з метою економії своїх грошових коштів замовляйте трубні ППУ системи виробництва «Едванс». Якість нашої продукції поза конкуренцією!

Параметры спінення:

Час старту
(з моменту початку перемішування до початку зростання об’єму)
75 с
Час гелеутворення
(з моменту початку перемішування до того моменту,
коли на паличці після занурення в реакційну суміш утворюються нитки
221 с
Час підіймання
(з моменту початку перемішування до закінчення процесу підіймання)
377 с


Фізичні властивості:

ПараметрОд.вим.2101/4
Густинакг/м361
Межа міцності при стисканніН/мм20,43
Деформація при стисканні%8
Закриті чарунки%94
ТеплопровідністьВт/м*К0,032
Температура довготривалого використання°С148