Компоненти для заливного пінополіуретану

Якщо ви займаєтесь виробництвом пінополіуретану (ППУ) в місті Киеві, для вас напевно є актуальним питання купівлі сировини за оптимальними цінами. Для його вирішення краще за все звернутися до лідера українського ринку залиття ППУ — ТОВ «ВКФ Едванс». Впродовж останніх 25-ти років фірма займається постачанням сертифікованої сировини для залиття ППУ на територію України з країн Європейського Союзу.

«Едванс» — надійний постачальник якісної сировини для виробництва заливних систем

Двокомпонентна заливна система Elastopor 1701/9, яку пропонує фірма «Едванс», застосовується з метою виготовлення в промисловому масштабі закритопористих пінополіуретанів. Готовий матеріал застосовується для термо- та холодоізоляції виробничо-технічних установок.

За своєю технологічністю ППУ вважається полімером № 1 у світі. Це обумовлено створенням матеріалу на основі змішування між собою двох рідких компонентів: поліолу (компонента А) с ізоціанатом (компонентом Б). В залежності від марки сировини за лічені секунди відбувається багаторазове зростання піномаси в об’ємі та її застигання з утворенням жорсткого ППУ.

Роботи із залиття ППУ здійснюються безпосередньо на місці застосування методом пошарового заповнення для робочих температур від -50 °С до +100 °С.

Ознайомитися з роботами, виконаними командою «Едванс» методом залиття ППУ, можна в розділі «Проекти».

Сировина з Німеччини — запорука якості виготовленого в Україні пінополіуретану

До лінійки продукції фірми «Едванс» належать заливні системи ТМ Elastopor, компонент Б для яких виробляється на одному з найбільших світових заводів — хімічному комбінаті компанії «БАСФ» у Німеччині. Це пов’язано з тим, що на території України ізоціанат поки не виробляють. Реалізація сировини рідкої консистенції для залиття ППУ здійснюється в металічній тарі.

Сировина, що постачається з Німеччини, відповідає всім вимогам щодо:

  • якісних характеристик;
  • зручності транспортування;
  • доступності придбання.

Отримати інформацію про наявність на складі та цінах на сировину з різними характеристиками ви можете у консультантів «Едванс». За необхідності досвідчені спеціалісти допоможуть підібрати для вас оптимальну систему компонентів для залиття ППУ в залежності від необхідного типу густини.

Щоб вигідно купити якісну сировину для залиття ППУ, звертайтеся до менеджерів фірми «Едванс» найбільш зручним для вас способом: за телефоном, на e-mail, через форму зворотнього зв’язку на сайті.

Параметри вспінення:

Час старту
(з моменту початку перемішування до початку зростання об’єму)
33 с
Час гелеутворення
(з моменту початку перемішування до того моменту, коли на паличці після занурення в реакційну суміш утворюються нитки)
130 с
Час підіймання
(з моменту початку перемішування до закінчення процесу підіймання)
195 с


Фізичні властивості:

ПараметрОд.вим.1701/9
Густинакг/м355
Межа міцності при стисканніН/мм20,29
Деформація при стисненні%5,8
Закриті чарунки%89
ТеплопровідністьВт/м*К0,03