О нас

ХТО МИ:

Виробничо-комерційна фірма ЕДВАНС була заснована у 1991 році і з того часу міцно утримує лідируюче місце у напрямку виконання робіт по термоізоляції різноманітних об’єктів  методом напилювання, чи заливки пінополіуретану. Ми являємся партнерами світового лідера хімічної промисловості фірми BASF Polyurethanes GmbH (Elastogran, BASF group) з 1994 р.

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:

  • імпорт та реалізація в Україні сировини для виготовлення теплоізоляційних пінополіуретанів виробництва BASF Polyurethanes GmbH. Нами відпрацьовані логістичні рішення, що дозволяють забезпечити постачання сировини необхідного асортименту у самі короткі терміни із складу у м. Києві, або безпосередньо із виробничих майданчиків BASF у Європі.
  • виконання термоізоляційних робіт напилюванням, чи заливкою пінополіуретану власними спеціалізованими бригадами.  Ізоляція складських та промислових приміщень, холодильних та морозильних камер, овоче-, фруктосховищ, житлових приміщень,  транспорту, ємностей та трубопроводів, тощо.
  • робота з клієнтами та їх технічна підтримка.

ДОКУМЕНТАЛЬНЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ:

 Усі роботи, що виконує ВКФ ЕДВАНС, регламентуються Технічними умовами ТУ У 22.2-39960629-001:2020   та «Технологічним регламентом», які визначають технологію, режим, порядок проведення робіт, показники якості продукції та безпечні умови виробництва. Вся продукція має Сертифікат відповідності діючим в Україні нормативним документам. На виробництві впроваджено систему управління якістю  ISO 9001:2015 та систему екологічного управління ISO 14001:2015. Всі поліуретанові системи мають екологічний сертифікат «Жива планета» та Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи. 

СИРОВИНА ДЛЯ ПІНОПОЛІУРЕТАНУ, ЕКОЛОГІЧНА ТА САНІТАРНА БЕЗПЕКА:

Ізоляційні пінополіуретани виробництва BASF Polyurethanes GmbH реалізуються під торговими марками Elastospray® LWP;  Skytite® LWP;   Elastopor® H;  Enertite® OS та мають найвищу світову якість. Виробничі майданчики розташовані у Німеччині, Бельгії, Голландії, Іспанії та Франції. Наукова та виробнича база концерну BASF дозволила впровадити  напилювальні пінополіуретани  Elastospray® LWP та Skytite® LWP  із новими, четвертого покоління, спінювачами на основі гідрофторолефінів (HFO) без фреонів.  Для виготовлення пінополіуретанів використовується тільки сировина, що не містить озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази. Ізоляційні пінополіуретани сертифіковані  за стандартами CE, абсолютно безпечні при застосуванні у житлових приміщеннях та у контакті з продуктами харчування,  відповідають найвищим вимогам санітарної безпеки та довговічності.

СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО:

Сучасне складське приміщення, теплоізольоване напиленим пінополіуретаном, має систему обігріву та кондиціонування, що забезпечує необхідні температурні  умови зберігання сировини протягом круглого року. При необхідності сировина може бути розфасована у об’ємах за бажанням клієнта.

ВИРОБНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ:

Наш колектив – наша гордість!

Унікальний досвід, набутий нашими спеціалістами– результат виробничої практики кількох десятиліть. За весь період нашої діяльності виконані об’єми робіт складають десятки тисяч кубічних метрів ППУ.

Бездоганна якість сировини для пінополіуретану виробництва концерну BASF, найновітніше обладнання для переробки пінополіуретану з функціями дистанційного управління та контролю американської фірми GRACO та досвід наших спеціалістів ставлять фірму ЕДВАНС у ряд спеціалізованих фірм європейського рівня.

Обладнання та сировина для напилення ППУ базується у термічних автофургонах із системою обігріву та кондиціонування, що дозволяє не тільки дотримуватись температурних параметрів виробництва, але і створює комфортні умови для виконавців. Співробітники захищені найсучаснішими засобами індивідуального захисту. Кожна бригада має необхідний набір приладів для контролю умов виробництва та забезпечення найвищої якості.

Бездоганна репутація – найкраща гарантія якості наших робіт!

РОБОТА З КЛІЄНТАМИ:

Фірма BASF Polyurethanes GmbH піклується за бездоганну якість та правильність застосування своєї сировини  для виробництва ППУ, тому надала фірмі ЕДВАНС функції технічного представництва в Україні у сфері напилюваних та заливних пінополіуретанів. Наша ціль не тільки реалізація сировини для ППУ, але і надання консультативних послуг своїм клієнтам та їх технічна підтримка. Періодично, спільно із нашими німецькими партнерами, ми проводимо технічні та навчальні семінари для наших партнерів.

Ми відкриті та запрошуємо до співробітництва всіх переробників пінополіуретану, адже нам цікава не тільки передача свого  практичного досвіду, але і набуття досвіду, придбаного нашими партнерами.

ДО ЗАМОВНИКІВ:

При відсутності у замовника впевненості при виборі сировини чи підрядника для виконання ізоляційних робіт на своєму об’єкті, ми готові, на конкурентних умовах, виконати  показовий об’єм робіт. Пропонуємо замовнику, не ризикуючи, приймати свідоме рішення виходячи із співвідношення «ціна-якість», адже погана якість, але «дешево» – велика шкода, що обійдеться дуже дорого!