Ізоляція пінополіуретаном (ППУ) – ефективна термоізоляція

Компанія ЕДВАНС була і залишається однією з самих перших спеціалізованих організацій, професійною діяльністю якої є застосування технології термоізоляції різних об’єктів методом напилення чи заливки пінополіуретану.

Бездоганна якість сировини для пінополіуретану виробництва концерну BASF, суперсучасне обладнання для переробки пінополіуретану з функціями дистанційного контролю, досвід наших спеціалістів ставлять компанію Едванс в один ряд з спеціалізованими фірмами європейського рівня.

Обладнання та сировина для пінополіуретану базується в термічних автофургонах, обладнаних системами обігріву та кондиціонування, що дозволяє не тільки дотримуватись температурних параметрів виробництва, а і надає комфортні умови виконувачам робіт.

Об’єкти, де з успіхом застосовується пінополіуретан

промислові, виробничі, складські, житлові приміщення; холодильні та морозильні камери; обладнання, транспортні фургони та рефрижератори; овочесховища, об’єкти суднобудівництва (вантажні та пасажирські кораблі, катери, яхти), ємності для зберігання (в тому числі низькотемпературні, акратофори); сушильні, фарбувальні камери; ємності, трубопроводи, понтони,та ін.;

Теплоізоляція напиленням пінополіуретану на елементи будівель та споруд:

дахи, стелі, стіни, перекриття, підлоги, цокольні поверхи, світлові ліхтарі та ін.;

Утеплення пінополіуретаном – ціна за м.кв.

Ціни на утеплення напиленням чи заливкою пінополіуретану залежать від вартості компонентів ППУ, які закупаються у валюті. Для того, щоб розрахувати вартість виконання робіт, зателефонуйте нам за телефонами 050-311-31-54 чи 050-330-93-09