Утеплення покрівлі зсередини пінополіуретаном

Внаслідок здорожчання тарифів на теплоенергію в Україні все більш актуальним стає перетворення порожніх неопалюваних горищних приміщень під житло. В цьому випадку простір між покрівельними балками повинен бути добре утепленим.

Найкращим ізолюючим матеріалом на сьогоднішній день виступає пінополіуретан Elastospray. На території Києва якісні послуги з утеплення даху між балками надаєТОВ «ВКФ Едванс». Давайте детально розглянемо всі нюанси та переваги такого способу теплоізоляції покрівлі.

Зручність застосування пінополіуретану Elastospray для утеплення скатного даху

З точки зору практичної реалізації утеплення методом напилення є досить простим.

  • По-перше, Elastospray можні застосовувати зсередини горища без розкриття покрівлі. Таким чином ви отримуєте додатковий житловий простір при невеликих грошових вкладеннях.
  • По-друге, немає необхідності в поглибленні балок, яке є дорогим та часовитратним. З огляду на те, що товщина балок в існуючих домах складає 10-14 см, товщини традиційних рулонних матеріалів виявляється недостатньо для дотримання сучасних вимог ізоляції. А ППУ надає можливість наносити тоненький шар.
  • По-третє, напилення Elastospray між дерев’яними балками виконується без трудомісткого підрізання та підгонки матеріалу. При цьому з’являється герметичний шар піни, з відмінним теплоізоляційним ефектом та без втрати енергії, як при застосуванні традиційних ізоляційних матеріалів.

Продуктивність робіт з облаштування внутрішньої теплоізоляції між балками складає 1000 кв. м за одну зміну. В результаті ви отримуєте міцне вогнестійке покриття, строк експлуатації якого досягає 50-ти років без необхідності капітального ремонту.

Ефективність «3 в 1» Elastospray від «Едванс»

Функціональні характеристики ППУ Elastospray зводяться до трьох основних переваг:

  1. Запобігання втратам теплого повітря завдяки низькій теплопровідності.
  2. Запобігання появі містків холоду за рахунок безшовної ізоляції.
  3. Відсутність необхідності підрізання та підгонки ізоляційного матеріалу.

Ось чому в багатьох країнах Західної Європи та США впродовж кількох десятиріч широко застосовують ППУ в якості покрівельного герметика.

Переконайтеся і ви в ефективності внутрішньої ізоляції між балками даху за допомогою Elastospray! Замовте виїзд спеціалістів «Едванс» за телефоном або через форму зв’язку на сайті.

Конструкція покрівліКоефіціент пропускання тепла — U Вт/ (м2К) із застосуванням Elastospray*
40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм140 мм160 мм180 мм
Балки 8/16. Дерев’яне покриття. Зовнішнє покриття даху 19 мм0,610,460,370,310,270,240,220,20
Повітряний прошарок і конструкція даху не враховується в якості теплоізоляційного шару.

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)