Зовнішня ізоляція даху над балками пінополіуретаном Elastospray

Як відомо, дах є одним з основних джерел «витіку тепла» (разом з вікнами та стінами). Через кровлю з дому втрачається до 30% теплової енергії. Тому якщо прийшов час перекривати дах вашого дому, скористайтеся зручною можливістю утеплити простір над балками пінополіуретаном Elastospray. Так ви на довгий час забезпечите збереження дорогої енергії всередині будівлі.

В Києві придбати матеріал Elastospray, а також замовити виїзд спеціалістів на об’єкт покрівельного утеплення на вигідних умовах можна в ТОВ «ВКФ Едванс». Інформація про нашу діяльність у сфері будівельного утеплення доступна на сайті компанії. Якщо вас зацікавлять деталі надання послуги ізоляції кровлі над балками, подзвоніть або напишіть нашим менеджерам.

Особливості нанесення пінополіуретану на скатний дах над балками

Термоізоляція над балками даху ще носить назву «застропільної ізоляції». При зовнішньому методі робіт ізоляційний матеріал спочатку наноситься на покрівельні дошки, що укладені на балки. Після цього накривається покрівля, при цьому балки та дошки залишаються на видноті зсередини будівлі.

Пінополіуретан (ППУ) ідеально підходить для утеплення мансардних приміщень. В цьому випадку вспінений утеплювач Elastospray під дією високого тиску напилюється з пістолету безпосередньо на надбалочну покрівельну дошку. Незважаючи на те, що ззовні на ізоляційний шар чинять вплив екстремальні перепади температур, інертний матеріал Elastospray дозволяє запобігти утворенню будь-яких тріщин або деформацій. А за рахунок міцності ППУ він додатково захищає матеріал, з якого зроблений дах.

Обирайте ефективне утеплення покрівли над балками Elastospray

До числа переваг зовнішнього утеплення даху над балками за допомогою ППУ Elastospray відносяться:

  • Безшовне утеплення.
  • Ізоляція без містків холоду.
  • Відсутність викривлення балок/дошок при нанесенні.
  • Різна товщина ізоляційного матеріалу.

Як видно з представленої таблиці, чим більше товщина нанесеного шару ППУ на зовнішнє покриття даху, тим вище буде розрахунковий коефіціент пропускання тепла.

Подбайте про якісну застропільну ізоляцію під час ремонту вашого даху вже сьогодні! Для зв’язку з відділом продажів просто наберіть наш номер телефону в Києві або відправте заявку електронною поштою.

Конструкція покрівліКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із застосуванням Elastospray*
40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм140 мм160 мм180 мм
Балки 8/16. Зовнішнє покрівельне покриття 21 мм0,580,410,320,260,220,190,170,13
Повітряний прошарок і конструкція даху над ізоляційним шаром не враховується в якості теплоізоляційного шару.

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)