Утеплення скатної покрівлі пінополіуретаном

Давно хотите улучшить температурную среду в частном доме с наклонной крышей, но не знаете как? Запоминайте: чтобы предотвратить тепловые потери, лучше всего выполнить внешнюю изоляцию скатной кровли пенополиуретаном (ППУ). Материал с закрытопористой структурой идеально подходит на роль эффективного теплоизолятора широкого использования.

Після того, як визначилися з матеріалом, виникає наступне питання: яку будівельну компанію обрати в якості надійного помічника з питань вигідного утеплення? Звісно ж, лідера ринку з багаторічним досвідом напилення та залиття ППУ Elastospray — ТОВ «ВКФ Едванс». Співробітництво з провідними українськими партнерами дозволяє нашим спеціалістам реалізовувати проекти на об’єктах різної складності.

Скатна покрівля: специфіка конструкції та її ізоляція Elastospray

Скатні покрівлі в більшості складаються з наклонних зовнішніх стін, які мають монолітну основу. Такі дахи характеризуються простотою монтажу з готових частин від виробника, а також можливістю зібрання покрівельної конструкції практично будь-якої форми.

Виготовлені з бетону, тверді наклонні дахи створюють чудовий шумоізоляційний екран. Його наявність сама по собі забезпечує прекрасний захист від вуличного та авіаційного шуму, а в поєднанні з покриттям Elastospray звукозахисні якості покрівли тільки посилюються. Також варто відзначити високий рівень протипожежної стійкості та безпеки під час штормових поривів вітру.

Нанесення ППУ на скатні дахи здійснюється легко та швидко. Перед початком робіт потрібно лише очистити поверхню даху від забруднень та переконатися в її сухості.

В цьому випадку не треба витрачати зусилля та час на створення парового бар’єру між монолітною основою даху та ізоляційним шаром. Вигоди очевидні: ви не тільки забезпечите сприятливі умови проживання в своєму домі, а й зекономите свої гроші та час.

4 аспекти на користь утеплення покрівлі з монолітною основою:

  1. Оптимальний мікроклімат в приміщенні.
  2. Хороша термоізоляція в літній період.
  3. Додаткова звукоізоляція.
  4. Відсутність містків холоду.

Якщо потрібна більш детальна інформація щодо пропозицій сучасного утеплення ППУ, проконсультуйтеся з нашими спеціалістами. Для цього наберіть номер нашого телефону в Києві та передайте свою заявку менеджерам «Едванс». Також ви можете відправити листа через форму зворотнього зв’язку на сайті.

У вас не залишилося сумнівів з приводу замовлення вигідної теплоізоляції наклонного даху пінополіуретаном Elastospray? Чудово! Вам залишається тільки зв’язатися зі співробітниками компанії найбільш зручним для вас способом.