Утеплення даху з профнастилу пінополіуретаном

Для покрівель складських та виробничих приміщень, спортивних та виставкових залів, інших промислових об’єктів подібного типу характерна наявність порівняно великих прольотів. З урахуванням цієї особливості полегшені дахи з металічних профілірованих листів потребують облаштування легким ізоляційним матеріалом, здатним витримати додаткові навантаження з боку навколишнього середовища.

Разом з ізоляцією твердих плоских дахів, утеплення плоских покрівель з профнастилу традиційно виконується за допомогою пінополіуретану (ППУ). Матеріал слугує надійним захистом від вітру, дощу, снігу і т.п., тому дана сфера застосування ППУ є найбільш розповсюдженою. З утепленням плоского даху ППУ ви надовго позбавитесь протікань, які часто трапляються в зимовий період внаслідок утворення на покрівлях криги та бурульок.

Проста технологія утеплення плоскої покрівлі від «Едванс»

Якщо ви хочете недорого утеплити плоский металевий дах в Києві, довірте цю роботу спеціалістам ТОВ «ВКФ Едванс». Цінні теоретичні знання в поєднанні з унікальним практичним досвідом забезпечують надання послуги високої якості.

Нанесення ППУ на плоску покрівельну поверхню виконується на місці методом пошарового напилення рідкого складу з будівельного пістолету. Напилення дахів з металевих профілірованих листів дозволяє обробляти їхні желоби и пики без швов. Все, що залишається зробити після затвердіння напиленої суміші, — захистити її від ультрафіолетових променів. З цією метою металева покрівля забарвлюється в будь-який колір по вашому бажанню.

Завдяки високому ступеню адгезії еластичного матеріалу ізоляція ППУ підходить навіть для проржавілих покрівель без необхідності їх демонтажу. Плюс у вас немає необхідності створювати паровий бар’єр з використанням додаткових матеріалів, за рахунок чого ви економите свій час і бюджет.

Беззаперечні вигоди застосування ППУ Elastospray

  • Легка вага ізолюючогого матеріалу.
  • Адаптація до поверхні будь-якої геометричної форми без проміжків.
  • Безусадність пінополіуретанового шару.
  • Можливість покриття великих площ за один день.
  • Висока стабільність і міцність на стиснення.

Вас зацікавила економічна ізоляція промислової плоскої покрівлі з профнастилу? Тоді набирайте наш номер телефону прямо зараз! Досвідчені консультанти «Едванс» дадуть відповідь на всі ваші питання про умови придбання пінополіуретану Elastospray німецького виробництва та приймуть ваше замовлення на проведення робіт з утеплення жорсткого металевого даху.

Конструкція покрівліКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із застосуванням Elastospray*
Без ізоляції40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм140 мм
Трапецієподібний профнастіл6,830,640,440,330,270,230,19

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)