Утеплення плоскої покрівли з монолітною основою

Незалежно від того, тілько-но збудована споруда або вже давно існує, її плоский дах з монолітною основою легко піддається напиленню пінополіуретанової системи Elastospray. Провідним постачальником матеріалу та досвідченим виконавцем робіт на території Києва є ТОВ «ВКФ Едванс». Досвід і професіоналізм наших співробітників дозволять виконати утеплення твердих покрівель плоского типу на будь-якій висоті.

Доступний утеплювач європейської якості від компанії «Едванс»

Оскільки до матеріалу для ізоляції твердої плоскої покрівлі з монолітною основою висуваються високі вимоги, він повинен володіти певними характеристиками: витримувати широкий діапазон температур, несприятливі впливи зовнішнього середовища (дощ, сніг, вітер). Пінополіуретан Elastospray, що реалізується компанією «Едванс» ідеально підходить для вирішення завдань з утеплення твердих плоских дахів.

Якщо порівнювати покриття плоских дахів ППУ з іншими способами ізоляції, то економія часу на роботи з напилення пінополіуретанового матеріалу складає близько 80%. При цьому грошові витрати вдається зменшити приблизно в 2 рази.

За допомогою напилюваною системи Elastospray можна ізолювати особливо критичні та важкодоступні області покрівлі, такі як парапети й куполоподібні ділянки. А ще до уваги власників старих споруд: ремонту із застосуванням ППУ піддаються навіть вкриті бітумом застарілі покрівлі.

Зручністю даної технології є те, що завдяки моментальному затвердінню ізоляційної піни вже через кілька хвилин після її нанесення по твердому плоскому даху можна ходити.

Утеплення твердих плоских покрівель пінополіуретаном Elastospray — це:

  • Проста ізоляція важкодоступних місць.
  • Універсальне нанесення на практично будь-яку основу плоского даху.
  • Економічний і швидкий спосіб обробки покрівельної поверхні.
  • Міцне покриття, що не піддається гниттю.
  • Довговічний та міцний теплоізоляційний шар.

Щоб пінополіуретановий матеріал не втратив своїх якостей під впливом УФ-випромінювання раніше відведеного строку експлуатації, рекомендується вкривати його мембранними продуктами.

Не витрачайте дорогоцінний час на пошуки недорогого підрядника для утеплення плоскої покрівли. Відразу зв’яжіться з нами по телефону або на сайті! Спеціалісти «Едванс» розрахують для вас попередню вартість ізоляції покрівлі з твердою поверхнею в залежності від її площі та складності робіт.

Конструкція покрівлиКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із застосуванням Elastospray*
Без ізоляції40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм160 мм200 мм
Монолітне перекриття/залізобетон 160 мм, питома теплопровідність 2,10 Вт/(мК)4,490,610,420,330,260,220,170,14
Внутрішня штукатурка не враховується в якості теплоізоляційного шару.

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)