Теплова ізоляція промислового обладнання пінополіуретаном

Головне завдання будь-якої холодильної установки — підтримання необхідної температури всередині неї шляхом запобігання доступу тепла ззовні. На енергоспоживання холодильника перш за все впливає активність термоізоляції. Якщо вона погана, обладнання витрачає зайву теплоенергію та швидко виходить з ладу. Покращити теплоізоляційні властивості холодильного обладнання допоможе утеплення пінополіуретаном (ППУ).

100%-ва ізоляція ППУ обладнання та холодильних камер

Теплоізоляція обладнання пінополіуретаном — це утеплення супер класу. Успіху матеріал набув завдяки своїм унікальним властивостям. Структура ППУ — це мережа чарунок, наповнених фреоном або вуглекислим газом. Під час спінювання утворюється однорідний теплоізолюючий шар. З хімічної точки зору ППУ — це активний полімер, компоненти якого в процесі спінювання утворюють легку пористу масу.

Утеплення морозильної камери пінополіуретаном здійснюється методом напилення або залиття. В першому випадку компоненти змішуються в спеціальній установці та наносяться на поверхню камери під дією високого тиску з пістолету. Метод залиття полягає в тому, що в стені холодильної камери на однаковій відстані між собою сверляться отвори, в які закачується пінополіуретанова суміш. Після спінення ППУ повністю заповнює собою всі порожнечі.

Одним з видів спеціалізації компанії «Едванс» є теплоізоляція для холодильних камер. Завдяки використанню ППУ гарантія теплоізоляції складає 100%.

Збереження холодом методом утеплення: переваги

Традиційні утеплювачі (наприклад, мінеральна вата, пінопласт) мають серйозні недоліки. При контакті з вологою мінеральна вата геть втрачає ізолюючу властивість, а пінопласт легко запалюється та містить шкідливі речовини.

ППУ позбавлений усіх перелічених недоліків. До того ж, він володіє такими перевагами, як:

  • Монолітність. В пінополіуретановому шарі відсутні проміжки та шви, завдяки чому створюється надійний бар’єр від проникнення тепла всередину.
  • Еко утеплення. Пінополіуретан належить до високоекологічних утеплювачів.
  • Гнучкість. Ідеальне повторення контуру поверхні, що ізолюється, дозволяє наносити ППУ на будь-яку порожнину холодильної камери.
  • Самозагасання. ППУ не підтримує самостійне горіння.
  • Довгий строк служби. Експлуатація матеріалу без ремонту розрахована на більш ніж 30-річний період.

Звертайтесь у компанію «Едванс» по телефону або через сайт. Досвідчені спеціалісти оперативно здійснять для вас утеплення промислових холодильних агрегатів будь-якої складності.