Утеплення, теплоізоляція ємностей і резервуарів пінополіуретаном

На сьогодні найновішим методом теплоізоляції ємностей є напилення пінополіуретану. В порівнянні з дорогим і неефективним використанням рулонних матеріалів, монтаж яких до того ж забирає багато часу, економне застосування пенополіуретану виявляється прекрасною альтернативою.

Теплоізоляція Elastopor H / Elastospray може бути застосована щодо ємностей різноманітних конфігурацій: промислових нефтяних і транспортних цистерн, бродильних або складських ємностей, великих ємностей для гарячої води, складських ємностей для холодної рідини та скраплених газів, ємностей для бродіння пиву.

Які проблеми усуває утеплення ємностей пінополіуретаном?

В спекотну пору року під час експлуатації резервуарів з нафтопродуктами часто виникає така проблема, як перегрів ємностей сонячним промінням. Після того, як металева поверхня резервуару нагрівається понад +80 °С, нафтопродукти, що містяться в ньому, починають кипіти. При температурі кипіння понад +40 °С відбувається поступове випаровування вмісту ємностей, і втрати можуть досягати 30-40% загального об`єму. Для захисту від сонячного перегріву й здійснюють утеплення резервуарів пінополіуретаном Elastopor H / Elastospray.

Завдяки своїй хімічній стійкості пінополіуретановий шар не руйнується навіть у випадку пролиття нафтопродуктів повз горловини під час переливання.

Теплоізоляція ємностей пенополіуретаном також допомагає знизити рівень теплових втрат. Це питання актуальне для акумуляторних баків, заповнених гарячою водою. Особливо, якщо ємности мають великі розміри та складну конфігурацію обладнання, яке експлуатується при високих температурах. Застосування безшовної теплоізоляції Elastopor H / Elastospray забезпечує мінімізацію рівня теплових втрат згідно вимогам ДБНУ, й відтак забезпечує безпечні та комфортні умови праці для обслуговуючого персоналу в промисловості та енергетиці.

Ще одним завданням, яке вирішує утеплення ємностей пінополіуретаном, є усунення конденсату. Завдяки своїм гідроізоляційним властивостям заливна система Elastopor H / Elastospray дозволяє усунути й цю проблему. З напиленням пінополіуретану заповнюються навіть невеликі щілини, усуваються шви та тріщини, а отже, збільшується строк експлуатації цистерн.

Переваги, які надає теплоізоляція ємностей пінополіуретаном:

  • Відмова від кріпильної техніки.
  • Зручне нанесення навіть на важкодоступні поверхні.
  • Швидке висихання.
  • Зменшення теплових втрат.
  • Захист вмісту резервуарів від застигання взимку.
  • Екологічно чистий захист ємностей.
  • Строк служби до 50 років.

Після правильно та якісно виконаного утеплення ємностей пінополіуретаном його залишається тільки покрити зверху будь-якою фарбою для захисту від УФ-випромінювання.

Подзвоніть або напишіть нашим представникам в місті Київі та замовте утеплення ємностей пінополіуретаном європейської якості за привабливою ціною.