Теплоізоляція автомобилів та утеплення кабіни пінополіуретаном

Займаєтесь перевезенням швидкопсувних товарів і зацікавлені в їх довготривалому збереженні? Існує ефективний спосіб підтримання потрібної температури в приватному чи комерційному транспорті — його утеплення пінополіуретаном (ППУ).

Після нанесення ізоляційного шару будь-який транспорт стає ізотермічним, тобто температура зсередини нього встановлюється на оптимальному рівні для зберігання продукції. Таким чином ви заощаджуєте величезні грошові витрати, пов’язані з посиленим енергоспоживанням та псуванням товарів, що перевозяться.

Інноваційне утеплення залізничного транспорту та автотранспорту

Спеціалісти ТОВ «ВКФ Едванс» мають багатий досвід робіт із застосуванням пінополіуретану Elastopor H / Elastospray на різноманітних об’єктах, у тому числі вантажних відсіках рухомих складів та автотранспорті.

Стосовно таких об’єктів, як вагони, трейлери, контейнери, їх теплоізоляція вирішує наступні завдання:

 1. Усунення появи конденсату.
 2. Підтримання необхідного температурного рівня.
 3. Захист від впливу навколишнього середовища (в тому числі атмосферних опадів).

Якщо ви власник автофургону або автоцистерни, напилюваний ППУ також може активно використовуватися для обробки їхніх поверхонь. Утеплення фургонів пінополіуретаном дає відмінний результат:

 • Створення безшовного покриття.
 • Запобігання корозії.
 • Захист від плісняви, грибків та інших мікроорганізмів.
 • Ізоляція від прямих сонячних променів.
 • Збільшення строку експлуатації.

Оброблений ППУ транспорт дозволяє перевозити будь-які продукти при температурі зовні +/- 30 °С. Безперечний плюс теплоізоляції всіх моделей автотранспорту — зниження витрат на кондиціювання салону вашого автомобіля. До того ж теплоізоляція кузова пінополіуретаном підвищує його шумоізоляцію.

З питань теплоізоляції транспортних засобів і ознайомлення з умовами транспортування різної продукції ви можете отримати консультацію у спеціалістів компанії «Едванс».

Переваги спіненого поліуретану

На відміну від каркасного та безкаркасного способів утеплення (з використанням плит утеплення та сендвіч-панелей відповідно), утеплення рефрижераторів пінополіуретаном доцільніше з багатьох причин:

 • Швидкість нанесення (до кількох годин).
 • Скорочення тепловтрат (до 8 разів).
 • Нанесення на будь-які поверхні транспортних засобів.
 • Гарантія перевезення вантажу в комфортних умовах.

До того ж вартість напилення ППУ в рази менше вартості придбання спецтехніки.

Готові замовити послугу теплоізоляції транспортного засобу пінополіуретаном? Дзвоніть нам прямо зараз за телефоном у Києві! Або залишайте заявку на сайті.