Утеплення підлоги пінополіуретаном в приватному будинку або квартирі

Універсальним матеріалом, що слугує для теплоізоляції всіляких типів підлог, є пінополіуретан Elastospray. Особливо ефективне на сьогодні утеплення пінополіуретаном дерев’яної підлоги в будинках. На роботах з напилюваним утеплювачем в місті Києві спеціалізується компанія «Едванс».

Варіанти утеплення підлоги пінополіуретаном

Теплоізоляція горищного поверху. Пінополіуретан застосовується безпосередньо на основу горищної підлоги за умови, що вона суха і чиста. Напилення матеріалу також здійснюється у важкодоступних місцях поблизу димових труб, де перешкоджає проникненню холодного повітря всередину. В разі використання горищного приміщення в якості майстерні або складу, над ізолюючим матеріалом може бути покладений ДСП.

Теплоізоляція опалювальних підлог. У разі встановлення підпільної системи опалення доцільне утеплення пінополіуретаном над бетонною основою підлоги. Нанесений ізолюючий шар стає бар’єром між опалювальною та неопалювальною областю всередині будівлі та скорочує теплові втрати. До того ж опалення кімнати з теплоізольованою підлогою займає набагато менше часу, плюс тепло не витрачається на нагрівання холодної бетонної основи.

Нанесення пінополіуретану здійснюється на чисту суху підлогу, також можливе нанесення матеріалу на труби внутрішніх інженерних систем. Після швидкого затвердіння ізолюючого шару піни на нього кладуть розділовий лист, на який встановлюється система опалення. Навіть при постійному навантаженні пінополіуретановий утеплювач зберігає свої відмінні ізолюючі властивості.

Теплоізоляція стель підвального поверху. Коли в будівлі не опалюється підвальне приміщення, стеля якого не термоізольована, це призводить до того, що підлога нижнього поверху виявляється холодною. Це погрожує великою втратою енергії, внутрішньою конденсацією та утворенням плісняви. Утеплення полу ППУ дозволяє легко вирішити дану проблему.

Самоклеючий пінополіуретан не потребує залучення дорогої техніки та підходить для швидкого утеплення будь-якої нерівної поверхні (ребристі або сітчасті стелі, старі склепінчасті фундаменти і т.д.).

Під ізоляційним шаром можна надійно сховати електричні кабелі та водопровідні труби. Через ізоляційний шар не проникає холодне повітря та не втікає тепло з опалюваного приміщення.

Утеплення підлоги пінополіуретаном — ваше правильне рішення

Ізоляція підлоги пінополіуретаном відрізняється від традиційних методів утеплення поверхонь наступними властивостями:

  1. Відсутність необхідності монтажу.
  2. Тонка структура підлоги.
  3. Економічне нанесення.
  4. Безшовна ізоляція під трубами та комунікаціями.
  5. Відсутність деформації.
  6. Повітронепроникність.
  7. Перешкоджання утворенню плісняви.

Замовити якісне утеплення підлоги безпечним пінополіуретаном Elastospray ви можете в компанії «Едванс». З нами ви відчуєте комфорт і збережете тепло в своєму будинку!