Утеплення горища будинку пінополіуретаном

Знайома проблема холоду в будинку неопалюваного горищного поверху не з чуток? І хотілося б позбавитися від неї якомога швидше? Пропонуємо вам найбільш просте, вигідне та ефективне рішення для збереження тепла в приміщенні — утеплення горищного приміщення із застосуванням пінополіуретану Elastospray.

В даний час на ринку енергоефективних технологій найбільш перспективним способом теплоізоляції є метод напылення. В Україні лідером цього напрямку ось вже більше двох десятиріч вважається компанія «Едванс» з офісом в Києві. Нашими спеціалістами реалізовані сотні проектів по тепло- та гідроізоляції різних ділянок споруд, в тому числі горищних поверхів. Всі роботи ведуться на підставі матеріалу Elastospray, який виробляється в Німеччині з високоякісних компонентів та доступний вітчизняним споживачам за вигідною ціною.

Проста методика нанесення Elastospray

Коли горищне приміщення залишається неопалюваним та нежитловим, його підлогу необхідно терміново утеплити, особливо напередодні наступного сезону. Розглянемо, що представляє собою теплоізоляція пінополіуретаном (ППУ) способом напилення від ТОВ «ВКФ Едванс».

Спочатку бетонне перекриття горищної підлоги очищується від сторонніх елементів (пилу, сміття). Щоб уникнути утворення бульбашок та відшарування ППУ поверхня основи висушується. Перед нанесенням матеріалу не потрібно створювати паровий бар’єр. Якщо бетон осипається, зверху його вкривають адгезійним засобом.

Потім Elastospray виробництва BASF Polyurethanes GmbH напилюється безпосередньо на чисту та суху горищну підлогу зі спеціального будівельного пістолету. Також ППУ можна без проблем наносити в таких важкодоступних місцях на горищі, як: каміни, мансарди, труби.

Якщо горищний простір використовується вами як майстерня або склад, тобто випробовує на собі пішохідні навантаження, тоді на ізолюючий шар можна покласти ДСП.

Переваги напилюваного методу утеплення горищного приміщення:

  • Міцна адгезія з поверхнею горищної підлоги без пробілів.
  • Видима економія внутрішнього простору горищного приміщення за рахунок тонкого напилюваного шару.
  • Мінімальне навантаження на горищну конструкцію.
  • Швидкий обігрів кімнат, розташованих під горищним поверхом.
  • Надійний захист від щурів, комах, грибків та плісняви.

З напиленням Elastospray на ділянках горищного поверху ви на довгий час покращите мікроклімат в житловому приміщенні. Замовити економічну послугу утеплення в компанії «Едванс» можна за телефоном в Києві або на сайті.

Конструкція підлогиКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із застосуванням Elastospray*
Без ізоляції40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм140 мм
Бетонне перекриття 160 мм, питома теплопровідность 2,10 Вт/(мК)3,620,590,410,320,260,220,19

*Максимальное расчетное значение в условиях эксплуатации Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)