Ізоляція теплих підлог пінополіуретаном

Мешканці одноповерхових приватних будинків та перших поверхів багатоповерхівок гостріше за інших відчувають на собі дискомфорт від холодної підлоги. Тому й встановлюють підпільні системи опалювання. Саме в приміщеннях з такими інженерними комунікаціями доцільно здійснювати утеплення пінополіуретаном Elastospray над бетонною основою підлоги.

За вашим бажанням спеціалісти ТОВ «ВКФ Едванс» створять герметичний бар’єр з сучасного високотехнологічного матеріалу, який захистить підлогу в житловому приміщенні від віддачі тепла.

Професійна ізоляція теплої підлоги спеціалістами «Едванс»

Роботи з утеплення опалювальних підлог пінополіуретаном (ППУ) виконуються нашою командою за 2-3 години. В процесі не потрібне застосування спеціальних кріпильних елементів, що здешевлює послугу та скорочує час на ізоляцію теплої підлоги ППУ у порівнянні з іншими матеріалами.

При встановленні опалювальної системи опалювальна та неопалювальна ділянки всередині будівлі розділяються ізоляційним шаром. Таким чином вдається в рази скоротити втрату цінної опалювальної енергії.

На початковому етапі проведення будівельних робіт підлога, рівно як стіни та покрівля, ретельно очищується від сторонніх предметів та висушується. На підготовлену поверхню, в тому числі труби всіляких внутрішніх інженерних комунікацій, з легкістю напилюється ППУ. Після того, як піна швидко затверділа, на неї укладаються розділові листи, на які в подальшому встановлюється система опалення.

Завдяки високим показникам міцности на стискання ППУ Elastospray часто застосовується для утеплення поверхонь, які постійно піддаються великим навантаженням.

Також термоізоляція над бетонною основою підлоги та під системою опалення є популярною і в кімнатах, якими користуються лише зрідка. Позитивний результат спостерігається і в першому, і в другому випадках: кімната прогрівається набагато скоріше, а на прогрівання холодної бетонної основи підлоги не витрачається додаткове тепло.

Чому пінополіуретан Elastospray — найкращий вибір для якісного утеплення?

  • Не деформується та має високу міцність на стискання.
  • Має високі теплоізоляційні показники.
  • Залишає структуру підлоги тонкою.
  • Захищає опалювальну підлогу від вологості.

Дізнатися вартість напилення ППУ за квадратний метр, отримати іншу необхідну інформацію, а також замовити здійснення робіт з ізоляції опалювальних підлог ви можете за телефоном або шляхом заявки на сайті. Зробіть своє проживання в будинку ще більш комфортним за допомогою досвідченої команди «Едванс»!

Конструкція підлогиКоефіциент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із застосуванням Elastospray*
Без ізоляцвії40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм140 мм
Опалювальні маяки 60 мм, бетонне перекриття 160 мм, питома теплопровідность 2,10 Вт/(мК)
у не опалювальних підвальних приміщень2,180,530,380,300,250,210,18
межа з грунтом3,460,580,410,320,260,220,19

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)