Утеплення підвалу: стелі або підлоги з боку підвального приміщення

Набридло постійне утворення конденсату та плісняви на першому поверсі вашої квартири? Прийшов час вживати дієві заходи — терміново утеплити стелю підвального поверху! Адже якщо стеля не ізольована, то саме через неї втрачається великий об’єм тепла з розташованого над ним приміщення, де в результаті утворюється вогкість.

В Києві якісно та недорого здійснити ізоляційні роботи будь-якої складності, зокрема, стелі підвального поверху, готові спеціалісти ТОВ «ВКФ Едванс». За 25 років роботи на українському ринку ми успішно виконали сотні проектів з утеплення підвальних приміщень житлових та комерційних будівель, завдяки чому завоювали довіру армії задоволених клієнтів. Професіоналізм співробітників у поєднанні з правильно обраним для робіт матеріалом — пінополіуретаном (ППУ) німецького виробництва Elastospray — гарантує нашим замовникам відмінний результат.

Нескладний хід робіт з теплоізоляції підвальної стелі командою «Едванс»

Нанесення ізоляційного матеріалу являє собою нескладний процес, який не потребує залучення дорогого обладнання для монтажу та трудомісткого різання. Вся робота складається з таких етапів:

  • Зі стелі повністю видаляються бруд, побілка, пліснява, старе покрыття, фарба — все те, що може завадити хорошому зчепленню матеріалу з основою.
  • Зі спеціальної будівельної установки під високим тиском на очищену поверхню розпилюється пінополіуретан. За рахунок своєї адгезійної здатності матеріал не стікає униз, а миттєво прилипає до стелі.
  • Коли теплоізолюючий шар піны висихає, він не потребує додаткової обробки (наприклад, як при утепленні мінеральною ватою).

Під ізоляційним шаром легко можні сховати водопровідні труби та електричні кабелі. Будь-яку нерівну поверхню на таких ділянках, як старі склепінні фундаменти, сітчасті або ребристі стелі, будівельна бригада «Едванс» швидко та економічно ізолює за допомогою Elastospray. На відміну від традиційних методів, шар з пінополіуретану Elastospraу є безшовним та герметичним, тому ризик втрати тепла та проникнення вологи через ізоляційний шар виключений.

5 причин зупинити свій вибір на пінополіуретані Elastospray:

ППУ ідеально підходить для ізоляції стель таких приміщень з несприятливим мікрокліматом, як підвал, оскільки має наступні переваги.

  • Підходить для будь-якої форми поверхні стелі.
  • Не потребує буріння та тривалого монтажу.
  • Приховує труби та комунікації під ізоляційним шаром без швів.
  • Запобігає появі плісняви в приміщенні.

У вас залишились питання щодо утеплення стелі підвального приміщення? Тоді зв’яжіться з консультантами «Едванс» по телефону або онлайн — та отримайте інформацію, що вас цікавить, в повному обсязі.

Конструкція стеліКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із застосуванням Elastospray*
Без ізоляці40 мм50 мм60 мм70 мм80 мм90 мм100 мм
Бетонне перекриття 160 мм, питома теплопровідность 2,10 Вт/(мК)2,400,540,450,390,340,310,280,25

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)