Утеплення стелі пінополіуретаном в приватному будинку

Набридло опалювати вулицю або холодне горище? Тоді настав час здійснити утеплення стелі. Для його надійної теплоізоляції краще за все застосувати затребуваний сучасний матеріал — пінополіуретан (ППУ).

Недорого замовити послугу якісного утеплення стелі ви можете в компанії «Едванс». Наші спеціалісти володіють усіма тонкощами нанесення ізоляційного матеріалу та готові застосувати їх безпосередньо під час теплоізоляції приватного будинку, квартири, дачі або іншого приміщення.

Найкраще рішення з теплоізоляції стелі

ППУ ефективно використовується в цілях утеплення стелі з будь-якого будівельного матеріалу (дерев’яного, бетонного, глинобитного) та будь-якої форми (арочної, підвісної) як житлових, так і побутових приміщень. Універсальний матеріал має такі технічні характеристики, як:

 • вогнестійкість;
 • стійкість до перепадів температур;
 • адгезія;
 • герметичність;
 • экологиіність

Утеплення стелі пінополиуретаном выполняется двумя способами:

 1. Ззовні (напилення з горищного приміщення). Перевагою утеплення з боку даху є збереження висоти приміщення, економне використання матеріалу та зменшення часу робіт з теплоізоляції.
 2. Зсередини (напилення з кімнати на стелю). Внутрішнє утеплення стелі застосовується в разі неможливості його зовнішньої теплоізоляції (в підвалах будинків, де ззовні розташована підлога першого поверху, або кімнатах мансарди, де ззовні розташований дах).

Технологія ізоляції стелі пінополіуретаном

Теплоізоляційний матеріал наноситься шляхом напилення на попередньо очищену від пилу робочу поверхню. Під впливом високого тиску ППУ проникає у всі щілини, вкриваючи елементи, що виступають.

За одне нанесення створюється шар ППУ товщиною від 10 до 30 мм. З кожним наступним підходом досягається потрібна товщина пінополіуретанового шару, яка навіть при мінімальному значенні має гарні ізолюючі властивості. Після затвердіння надлишки монтажної піни видаляються за допомогою гострого шпалерного ножа.

Переваги утеплення стелі ППУ

 • Збереження тепла всередині кімнат. ППУ, що наноситься в порожнечі верхнього перекриття будівлі, запобігає втратам тепла в приміщенні.
 • Відсутність навантаження на перекриття будинку. Монолітний шар має легку вагу та не обтяжує перекриття.
 • Перешкоджання утворенню конденсату. З теплоізоляцією ППУ і кімнати залишаються сухими, і матеріал не намокає.
 • Відсутність необхідності в обробці стелі. При утепленні ППУ частинки теплоізоляційної піни не потрапляють до житлового приміщення, тому додаткова обробка стелі не потрібна.

Залишилися питання стосовно утеплення стелі? Задайте їх консультантам «Едванс» по телефону або на сайті — та отримайте детальну інформацію щодо послуги, яка вас зацікавила.