Утеплення складів, ангарів, овочесховищ

В останні роки динамічно зростаючий плодоовочевий ринок України все частіше стикається з проблемою дефіциту овочесховищ. У зв’язку з цим виникає необхідність в забезпеченні оптимальних умов для зберігання свіжої продукції.

Найбільш ефективним і вигідним варіантом теплоізоляції для промислових і сільськогосподарських об’єктів є напилення пінополіуретаном (ППУ). Замовити послуги з утеплення складських приміщень, ангарів і овочесховищ в Києві за доступними цінами можна в компанії «Едванс».

Напилення пінополіуретаном — затребуваний метод утеплення складських приміщень

Теплоізоляцію пінополіуретаном можна застосовувати для складських приміщень будь-якої форми як із зовнішньої сторони, так і з внутрішньої. Утеплення складу пінополіуретаном допомагає досягти стабільного температурного режиму всередині споруди впродовж всього року.

Утеплення ангару пінополіуретаном дозволяє не навантажувати конструкцію з металевого листа, захищає металеву поверхню від розпечення в спекотний літній період, а в зимову пору року зберігає міцність термоізолюючого шару.

З позитивного боку зарекомендувало себе й утеплення овочесховищ пінополіуретаном, яке формує сприятливий мікроклімат в приміщенні. Теплоізоляція фруктосховищ пінополіуретаном підходить для облаштування як приміщень без холодильного обладнання та вентиляції, так і приміщень, що вентилюються.

Чим вигідне застосування пінополіуретану для утепления складов, ангаров и овощехранилищ?

Поряд з традиційними рулонними утеплювачами (мінеральною ватою, екструдованими пінопластами) застосування пінополіуретану більш вигідне та ефективне. Це наглядно демонструють наступні характеристики:

  • Швидкісне виконання теплоізоляційних робіт. За рахунок здійснення робіт без облаштування механічного кріплення і пароізоляційного шару строк робіт з утеплення значно скорочується.
  • Конструкція без перенавантаження та порушення цілісності. Завдяки легкій вазі ППУ подовжується строк експлуатації складського приміщення або сільськогосподарської споруди.
  • Рівномерне безшовне покриття. В нанесеному шарі ППУ відсутні щілини та проміжки, що підвищує його теплоефективність.
  • Можливість отримання шару будь-якої товщини. В залежності від очікуваного температурного режиму можна домогтися будь-якої товщини утеплювального шару.
  • Економія витрат на утеплення. Технологія проведення ізоляційних робіт дозволяє здешевити кінцеву вартість утеплення ППУ.

Виконана теплоізоляція складського приміщення, ангара, овоче- чи фруктосховища прослужить вам до 30-ти років.

Замовте виїзд спеціалістів «Едванс» по телефону або на сайті. Ми за короткий час здійснимо якісне утеплення пінополіуретаном виробничого складу, ангару, овочесховища будь-якої площі.