Утеплення житла пінополіуретаном

Ви власник приватного будинку, квартири або комерційного приміщення в багатоквартирній житловій будівлі? Тоді ви напевно замислювалися про утеплення будівлі з метою створення нормального мікроклімату та підвищення комфорту в будівлі.

В наш час провідним методом теплоізоляції є нанесення пінополіуретанової піни. Утеплення будівлі пінополіуретаном (ППУ) допоможе вам заощадити до 70% опалювальних витрат.

Ефективне утеплення житла пінополіуретаном від компанії «Едванс»

Технічно навчений персонал компанії «Едванс» готовий виконати ізоляцію вашого об’єкту з використанням спеціалізованого обладнання в мінімальні строки.

Утеплення житла пінополіуретаном застосовується як в новому будівництві, так і для покращення існуючої конструкції будівлі. Завдяки гарній адгезії матеріал прилипає до будь-яких поверхонь будівлі: металевих, бетонних, дерев’яних.

Монтажні роботи з утеплення житла проводяться легко та швидко. Бригада з 3-х робітників за одну зміну покриває площу до 1 тис. кв. м зовнішніх або внутрішніх поверхонь.

Технологія утеплення являю собою розпилення з пістолету рідкого шару матеріалу, який за 3-7 с розширюється в декілька разів у порівнянні з початковим розміром. В результаті утворюється міцне безшовне покриття з чарунковою структурою, стійке до перепадів температур та екстремальних погодних умов.

З ізоляцією житла ППУ ви надійно захистите конструкцію як від холоду, так і від спеки, без необхідності встановлення каркасів і додаткових кріплень.

Основні переваги матеріалу Elastosrpay

На противагу іншим ізоляційним матеріалам пінополіуретан Elastospray виграє в таких параметрах, як:

  • Зниження навантаження на кліматичне обладнання. ППУ мінімізує містки холоду, зменшуючи енергоспоживання та витрати на енергію.
  • Зростання міцності металоконструкцій каркасних будівель. Напилення Elastospray знижує ймовірність підняття покрівель будинків під впливом сильного вітру.
  • Тепло-, гідро, паро- та шумоізоляція. ППУ є ізолятором широкого спектру дії, що здатен замінити собою 3-4 інших продукти (в залежності від товщини шару ППУ).
  • Запобігання відсиріванню. Матеріал не схильний до утворення плісняви й появи грибків.
  • Безпечність для людини. Впродовж всього строку експлуатації матеріал не виділяє озонознищуючих речовин.

Замовте у спеціалістів «Едванс» утеплення житлової будівлі пінополіуретаном тривалого строку служби — і ви значно заощадите свій бюджет на обігріві приміщення