Утеплення житлових приміщень

Енергозбереження та охорона навколишнього середовища

Зменшення використання викопних ресурсів, зниження викидів парникових газів є одним з найбільш важливих техногенних завдань. Застосування енергозберігаючих технологій, в тому числі термоізоляції огороджувальних конструкцій методом напилення пінополіуретану Elastospray®LWP (Skytite®LWP, Elastopor®H, Enertite®OS), призводить не тільки до істотного зниження експлуатаційних витрат на утримання житлових будинків, робить проживання в приміщеннях рентабельним і комфортним, але і дозволяє внести свій істотний внесок у вирішення глобальної задачі охорони навколишнього середовища і клімату.

Ізоляційні пенополіуретани Elastospray®LWP сертифіковані за стандартами “СЄ”, абсолютно безпечні при використанні в житлових приміщеннях, і при контакті з продуктами харчування, відповідають найвищим вимогам санітарної безпеки і довговічності.

Застосування пінополіуретану в конструкціях житлових будинків

Пінополіуретанові ізоляційні системи Elastospray®LWP (Skytite®LWP, Elastopor®H, Enertite®OS) наносяться безпосередньо на поверхню методом напилення, або заливки, при цьому, утворюється рівномірний монолітний шар найефективнішої ізоляції з найменшою теплопровідністю, без кріплення і містків холоду. Матеріал повторює складну геометрію поверхонь без зазорів, застосовується на вертикальних, похилих, стельових поверхнях.

Елементи конструкцій на яких застосовується ізоляційний пінополіуретан – дахи, стелі, стіни, перекриття, підлога, цокольні поверхи, світлові ліхтарі, порожнини колодязьної кладки і т.д.

Особливості застосування напилювальних систем ППУ виробництва BASF Polyurethanes GmbH

При тому, що ізоляція пінополіуретаном є найбільш ефективною і технологічною у порівнянні з іншими утеплювачами, існує багато технічних особливостей ППУ, що дозволяють застосування цього матеріалу в найскладніших конструкціях:

  • Ізоляція приміщень зсередини Найбільш правильним способом застосування будь-якої теплоізоляції будівель є застосування зовні. Це дозволяє уникнути промерзання, або перегріву захисної конструкції і змістити “точку роси” якомога далі до зовнішньої сторони. Напилюваний пінополіуретан Elastospray®LWP найвищої якості – чи не єдиний ізоляційний матеріал який можна застосовувати зсередини приміщень. По-перше, стовідсоткова адгезія (прилипання) матеріалу до поверхонь без повітряних пазух і низькі показники паропроникності при правильному підборі товщини матеріалу, відсутність в матеріалі повітря і атмосферної вологи (пара), дозволяють уникнути утворення “точки роси”. По-друге, найнижча теплопровідність матеріалу, в порівнянні з іншими ізоляційними матеріалами, дозволяє зменшити шар ізоляції до оптимального, що, практично мінімально зменшує корисний об’єм приміщень.
  • Ізоляція мансардних і горищних приміщень зсередини Як показує практика, застосування традиційних утеплювачів для ізоляції дахів зсередини, особливо при утепленні опалювальних мансардних приміщень, при правильному облаштуванні конструкції, є не дешевше технології утеплення напиленням пінополіуретану Elastospray®LWP. На жаль, багато виконавців традиційних систем утеплення економлять на облаштуванні системи підпокрівельної вентиляції (вентильованого зазору між покрівлею і утеплювачем з системою дефлекторів і аераторів), застосуванні якісних покрівельних мембран і пароізоляційних плівок, що через два-три роки експлуатації таких систем ізоляції призводить до проблем відсирювання утеплювача і втрати його теплоізоляційних якостей. І найстрашніше – гниття і руйнування кроквяної конструкції. Застосування ізоляції Elastospray®LWP (ВАЖЛИВО! – закритопористої СИСТЕМИ ППУ) дозволяє гарантовано уникнути подібних проблем без облаштування підпокрівельної вентиляції, застосування покрівельних мембран і пароізоляційних плівок, транспортних витрат і витрат на монтажні роботи.

    Унікальні фізико-механічні показники пінополіуретану Elastospray®LWP дозволяють створити всередині приміщення комфорт і затишок, без відсирювання стін, утворенню грибків і плісняви, при найнижчих експлуатаційних витратах в майбутньому.

    При необхідності провести теплоізоляційні роботи методом напилення пінополіуретану Elastospray®LWP в вашому будинку або приміщенні, прохання звертатися до фахівців фірми ЕДВАНС. Якість гарантуємо!