Утеплення дерев’яного каркасу стіни

Для таких країн, як США, Канада, Великобританія, будівництво дерев’яних каркасних конструкцій стін є типовим. Останнім часом в Україні будинки котеджного типу з дерева користуються попитом у мешканців. Вони надійні та комфортні, до того ж зводяться в короткі строки.

Виходячи з назви, в основі методу будівництва дерев’яних споруд полягає каркас з дерева, що слугує опорою всієї конструкції. В якості наружного облицювання зазвичай застосовується цегла, каміння або деревина. Будівельні бригади роблять вибір на підставі індивідуального плану спорудження будинку або особистих побажань замовника.

Ефективне утеплення дерев’яних будинків зсередини системою Elastospray

Комфортний мікроклімат в будинках з дерев’яним каркасом забезпечує їх утеплення закритопористим жорстким пінополіуретаном (ППУ). В Києві послуги якісної ізоляції методом напилення та залиття ППУ пропонує фірма «Едванс». Наші клієнти довіряють нам утеплення різних об’єктів з 1991 року, і весь цей час ми виправдовуємо довіру.

Специфікою даного методу ізоляції є те, що між зовнішньою стіною та каркасною конструкцією, що ізолюється, повинен бути сформований повітряний прошарок. Традиційні методи ізоляції не в змозі забезпечити повітряну герметичність структури, а застосування пінополіуретану «за місцем» з легкістю вирішує цю задачу.

Місцем напилення пінополіуретану Elastospray для теплоізоляції виступає простір між елементами дерев’яного каркасу. Завдяки максимально низькій теплопровідності матеріалу вдається досягти високих ізоляційних показників навіть при надтонкому шарі ППУ, що неможливо зробити за допомогою інших ізоляційних засобів. Тому внутрішній об’єм приміщення практично не зменшується. Застигла піна міцно скріплює елементи без швів та проміжків, а також надає додаткову підтримку для всього дерев’яного каркасу, подовжуючи строк експлуатації будинку до 30-ти років.

Ключові переваги застосування жорсткого пінополіуретану:

  • Зберігаюча простір конструкція стіни.
  • Швидка збірка та повна герметичність.
  • Індивідуальний дизайн фасаду.
  • Гарантований повітряний бар’єр.

Підвищуйте рівень свого комфорту разом з нами! Замовте у нас внутрішнє утеплення дерев’яних каркасних конструкцій за телефоном в Києві або через форму зворотнього зв’язку на сторінці. Досвідчена команда «Едванс» виконає професійне утеплення будинку за всіма правилами і точно в строк.

Конструкція стіниКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із використанням Elastospray*
60 мм70 мм80 мм90 мм100 мм120 мм140 мм
Штукатурне покриття. Дерев’яні стійки 60/100 або більше, дерев’яний щит. Повітряний прошарок і зовнішнє облицювання0,430,380,350,320,300,260,23

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)