Ізоляція зовнішньої стіни між кладкою та облицюванням

Найкращим вирішенням питання теплоізоляції навісної стіни або стіни з вентильованим облицюванням є її утеплення методом напилення пеінополіуретану Elastospray. Цей безпечний спосіб вважається універсальним, оскільки підходить для найрізноманітніших робіт: як під час будівництва нових споруд, так і під час ремонту вже зведених.

Пінополіуретанове покриття надійно захищає зовнішні елементи системи від впливу несприятливих факторів зовнішього середовища (дощу, снігу). А декоративні функції пінополіуретану дозволяють створювати дизайн фасаду в різноманітних варіаціях.

Роботи при утепленні стін Elastospray

Послідовність робіт при утепленні стін між кладкою та облицюванням за допомогою Elastospray. Щоб здійснити встановлення навісного фасаду на наружну стіну, спеціалістами виконуються наступні дії:

  1. Монтуються системи вертикальних дерев’яних рейок або металічних кріплень.
  2. Потім за допомогою спеціального пістолету на стіну навколо цих профілів напилюєтьтся пінополіуретан Elastospray.
  3. Після швидкого затвердіння піни здійснюється монтаж зовнішнього облицювання.
  4. З метою вентиляції та природного висихання вологості між пінополіуретаном та облицюванням залишають 2-4 см повітряного простору.

В залежності від товщини пінополіуретану відрізняються і значення питомої теплопровідности цегли. Якщо без утеплення стіни з пустотілої цегли 240 мм цей показник складає 1,51 В/кв. м, то вже шар в 40 мм знижує теплопровідность до 0,45 В/кв.м, а при товщині матеріалу в 140 мм — до 0,18 В/кв.м. При цьому внутрішня штукатурка не вважається теплоізоляційним шаром.

Ізоляція зовнішньої стіни пінополіуретаном — це:

  • Довговічний захист від погодних факторів.
  • Підвищений домашній комфорт.
  • Відсутність проблем з вологою.
  • Різноманітні варіанти дизайну облицювання.

Придбавайте пенополіуретан від компанії «Едванс» за доступною ціною — та відкривайте для себе позитивні сторони енергозберігаючої та екозахисної технології!

Конструкція стіниКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із застосуванням Elastospray*
Без ізоляції40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм140 мм
Пустотіла цегла 240 мм, питома теплопровідність 0,50 Вт/(мК). Повітряний прошарок і зовнішнє облицювання1,510,480,360,280,240,200,18
Внутрішня штукатурка не враховується в якості теплоізоляційного шару.

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)