Зовнішнє утеплення стін пінополіуретаном

Як взимку зберегти тепло в приміщенні, а влітку — прохолоду? Напевно кожен з вас одного разу задавався цим питанням. Існує кілька способів. Ззовні виробничого або житлової будівлі можна здійснити каркасне утеплення пінопластом. Але у важкодоступних місцях (на даху з вигинами та переломами) це зробити проблематично. Також для ізоляції застосовують мінеральну вату. Однак в умовах високої вологості застосовувати її не рекомендується.

На відміну від згаданих матеріалів, бездоганним герметичним утеплювачем є пінополіуретан (ППУ). Його піноподібна консистенція дає можливість обробляти поверхні критичних ділянок, а водонепроникні якості дозволяють ефективно здійснити як внутрішню, так і зовнішню ізоляцію.

Професійний підхід до наружної ізоляції від «Едванс»

Про всі тонкощі роботи з пінополіуретановим утеплювачем знають спеціалісти ТОВ «ВКФ Едванс», які готові продемонструвати вам свій професіоналізм на практиці. Використання перевіреного матеріалу німецького виробництва Elastospray допомагає нам досягти чудових результатів.

Ми розуміємо, наскільки важлива ізоляція зовнішніх стін. Адже через 1 кв. м найбільшої за площею поверхні будівлі за рік втрачається від 100 до 150 кВт/ч теплової енергії. Скоротити ці показники на 90% допомагає застосування Elastospray для зовнішньої теплової ізоляції.

Напилювана система з високою теплоізоляцією Elastospray застосовується безпосередньо на звільнені від пилу стіни без застосування грунтівки. Після затвердіння напиленого шару ППУ на нього наносяться спеціальні лаки, завдяки яким створюється надійний бар’єр для захисту від ультрафіолетових променів.

Сучасний ізоляційний матеріал Elastospray

За рахунок високої адгезійної здатності ППУ прилипає до поверхні споруди з будь-якого матеріалу на зразок «другої шкіри». Крім цього, з його застосуванням ви отримуєте такі переваги:

  • Економія часу і коштів при нанесенні.
  • Укріплення конструкції зовнішніх стін.
  • Усунення містків холоду ззовні будівлі.
  • Дизайн фасаду з декоративною штукатуркою.

До того ж, екологічний ППУ не створює дефіциту повітря в приміщеннях, тим самим дозволяючи будівлі «дихати», а людям, що знаходяться в ньому, почувати себе добре.

Забудьте про сирість у вашому приміщенні! З зовнішньою ізоляцією ППУ, що виконана спеціалістами «Едванс», зробити це легко! Достатньо подзвонити або написати нам — і компанія надасть кваліфікованих майстрів, які оперативно виконають утеплення ззовні будівлі.

Конструкція стіниКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із застосуванням Elastospray*
Без ізоляції40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм140 мм
Пустотіла цегла 240 мм, питома теплопровідність 0,50 Вт/(мК)1,540,480,360,290,240,200,18
Внутрішня штукатурка не враховується в якості теплоізоляційного шару.

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)