Утеплення підвалу та цоколю ззовні

Коли підвал або цокольний поверх будівлі не опалюється, розташоване над ним приміщення першого поверху теж стає холодним. Знаходитися в такому місці в робочий час, а тим більше жити. вкрай некомфортно. Щоб запобігти безперешкодним втратам тепла, існує оптимальне рішення — утеплити зовнішні стіни, що знаходяться нижче рівня підлоги першого поверху, ізолюючим матеріалом.

В якості утеплювача краще за все обрати пінополіуретан (ППУ), який є результатом хімічної реакції між поліольним компонентом та ізоціонатом. Придбати матеріал або замовити послугу обробки за його допомогою можна в ТОВ «ВКФ Едванс», яке більше 25-ти років спеціалізується на виконанні робіт із застосуванням ППУ Elastospray.

Економічний спосіб нанесення Elastospray

Теплоізоляційна система Elastospray наноситься на очищену від пилу поверхню. При цьому немає необхідності застосовувати грунтівку, за рахунок чого зменшується тривалість робіт. Навіть мінімальний шар товщиною 40 мм в рази зменшує «втечу» тепла через залізобетонну стіну підвалу або цоколю, тому витрати матеріалу дуже економні.

Для захисту ППУ зверху нього наноситься водозахисний поверхневий шар (бітумний лак, плівка або інше мембранне покриття). В залежності від того, в якій кліматичній зоні знаходиться об’єкт, що ізолюється, та які умови його експлуатації, враховуються спеціальні регіональні вимоги.

Пінополіуретан Elastospray від «Едванс» — ваш найкращий вибір

Морозо- та жаростійкі якості ППУ дозволяють організувати ізоляційні роботи в будь-яку пору року. А особливості підготовки до нанесення, які передбачають змішування компонентів ППУ безпосередньо на місці будівельних робіт, роблять зручними транспортування та зберігання матеріалу.

Матеріал Elastospray, що самостійно клеїться, дозволяє:

  • Виконати роботи без нарізання матеріалу.
  • Зекономити час і кошти при нанесенні.
  • Утеплити підвал або цокольне приміщення без містків холоду.
  • Ізолювати зовнішні стіни без швів.

Перед відправленням кожна партія матеріалу Elastopor H / Elastospray проходить ретельну перевірку і тестується на відповідність якості.

Щоб дізнатися вартість зовнішньої ізоляції підвалу, зв’яжіться з нашими менеджерами найбільш зручним з представлених способів. При цьому обов’язково вкажіть площу зовнішньої поверхні, яка потребує ізоляції.

Конструкція стіниКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із використанням Elastospray*
Без ізоляції40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм160 мм200 мм
Стіна підвалу/залізобетон 160 мм, питома теплопровідность 2,10 Вт/(мК)4,490,610,420,330,260,220,170,14
Внутрішня штукатурка не враховується в якості теплоізоляційного шару.

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)