Утеплення стін зсередини пінополіуретаном

Модернізація старих будівель, що є архітектурними пам’ятками, найчастіше потребує збереження їхнього фасаду в початковому вигляді. Оскільки в цьому випадку зовнішня ізоляція неможлива, перевага надається внутрішньому способу ізоляції приміщення пінополіуретаном (ППУ) Elastospray.

Високі теплоізоляційні якості Elastospray роблять його ідеальним рішенням для проблемної ізоляції вікон і дверей, які виступають слабкими місцями. За допомогою внутрішнього утеплення ППУ теплоізоляція старих будинків може бути підвищена більш ніж на 60%.

Недорого замовити досвідчених майстрів для виконання внутрішньої ізоляції будівлі в Києві ви можете в ТОВ «ВКФ Едванс». Завдяки співробітництву з серйозними виробниками та відповідальності персоналу компанії утеплювальні роботи будуть проведені нами якісно та в строк.

Правильне утеплення будівлі зсередини

Зручністю ізоляції шляхом нанесення ППУ є те, що вона не потребує встановлення будівельних кріплень. Утеплення може здійснюватися послідовно в кожному приміщенні. В якості основи для напилення допускається використання старої штукатурки, за умови її міцного зчеплення з внутрішньою поверхнею та відсутності в ній зайвої вологи та солей.

Elastospray легко наноситься на внутрішню поверхню стіни методом напилення. Через короткий час, необхідний для затвердіння ППУ, ізоляційний шар з боку кімнати можна вкрити штукатуркою, закрити дерев’яними декоративными плитами, обкласти цеглою або зашити листами гіпсокартону.

На противагу панелям з пінопласту або рулонам з мінеральної вати, що мають товщину в декілька сантиметрів, для ефективної ізоляції достатньо лише тонкого шару пінополіуретану Elastospray. Тому корисний внутрішній об’єм приміщень практично повністю зберігається.

Ізоляція Elastospray спеціалістами «Едванс»: переваги для вас

ППУ німецького виробництва Elаstopor H / Elastospray добре зарекомендував себя на вітчизняному ринку завдяки таким можливостям, як:

  • 100%-ва вологостійкость та екологічность.
  • Варіативний внутрішній дизайн стін.
  • Швидкий обігрів кімнат.
  • Відсутня необхідність підготовки парового бар’єру.
  • Мінімальне зменшення простору.

Хочете зекономити на комунальних витратах вже в найближчому майбутньому? Тоді не відкладайте телефонний дзвінок або написання листа нашим спеціалістам, а скористайтеся послугою внутрішньої теплоізоляції прямо зараз. Ми знаємо та вміємо робити свою справу, в чому за 25 років успішної роботи переконалися вже тисячі наших клієнтів. Станьте і ви одним з них!

Конструкція стіниКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із використанням Elastospray*
Без ізоляції40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм140 мм
Пустотіта цегла 240 мм, питома теплопровідность 0,50 Вт/(мК)
Внутрішня обшивка из гипсокартона1,410,470,350,280,230,200,18
Внутрішня кладка (облицювання) 60 мм1,260,450,340,270,230,200,17

*Максимальне розрахункове значення в умовах експлуатації Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)