Утеплення зовнішньої стіни з подвійною кладкою

Збираєтеся замовити утеплення житлової або комерційної будівлі, зовнішні стіни якої збудовані за технологією подвійної кладки? А до кого звернутися за якісним виконанням робіт в Києві — не знаєте? Запам’ятовуйте: провідною компанією в своїй галузі виступає фірма «Едванс». Для успішної діяльності ми маємо сертифікований матеріал німецького виробництва (пінополіуретаном Elastopor H) і кваліфіковану робочу силу.

Практичне нанесення пінополіуретану на зовнішню стіну з подвійною кладкою

Подвійна цегельна кладка застосовується при будівництві багатьох споруд з точки зору естетики чи структури, а також для захисту від екстремальних погодних явищ. Так конструкція виходить більш міцною.

Перш ніж братися за безпосередню ізоляцію стіни, необхідно висушити її поверхню та очистити від пилу. Ця умова є обов’язковою для хорошої адгезії ізоляційного матеріалу з основою.

На початку робіт пінополіуретан (ППУ) наноситься на внутрішню кладку методом пошарового напилення, після чого цегельна стінка обкладається зовнішньою кладкою. В свою чергу, зовнішня стіна може бути викладена цегельною кладкою або кар’єрним каменем. Саме вона формує зовнішню оболонку та водночас слугує захисним шаром.

Традиційно при напилюваній термоізоляції зовнішніх стін з подвійною кладкою залишають повітряний прошарок 3-4 см між утеплювачем і зовнішньою стіною. Завдяки цьому забезпечується висихання будь-якої прониклої вологи чи води від дощу або снігу. Також для термоізоляції готової подвійної кладки може бути використана сучасна заливна система Elastopor H. Введення піни відбувається через невеликі отвори, просверлені в зовнішній кладці. Таким чином герметичний матеріал повністю заповнює собою проміжок між цегельними простінками. Застосування ППУ допомагає позбавитися від будь-яких проблем зі структурою кладки та забезпечує найкращу міжстінову ізоляцію.

Високий ступінь теплоізоляції за невисокою ціною

Порівняно з класичними матеріалами для утеплення ППУ демонструє такі переваги, як:

  • Безпечний захист каркасу будівлі.
  • Індивідуальний дизайн фасадної частини.
  • Запобігання утворенню плісняви та розкладання.
  • Захист від вологості.

Зверніться до нас сьогодні — та вже в найближчий час ви побачите величезну різницю в економії теплоенергії. Для зв’язку зі спеціалістами «Едванс» ви можете скористатися телефоном або нашим сайтом. Якщо вам потрібна консультація експерта в області ізоляції зовнішніх стін с подвійною кладкою, наші співробітники готові надати вам вичерпну інформацію.

Конструкція стіниКоефіціент пропускання тепла — U Вт/(м2К) із застосуванням Elastospray*
Без ізоляції40 мм60 мм80 мм100 мм120 мм140 мм
Пустотіла цегла 240 мм, питома теплопровідность 0,50 Вт/(мК). Повітряний прошарок і зовнішнє облицювання1,280,450,340,280,230,200,17
Внутрішня штукатурка не враховується в якості теплоізоляційного шару.

*Максимальное расчетное значение в условиях эксплуатации Elastospray, λ=0,028 Вт/(м·К)