Утеплення даху. Ефективна теплоізоляція покрівлі пінополіуретаном

В конструкції будь-якої будівлі найбільш високому навантаженню піддається покрівля. На неї безпосередньо впливають холод і спека, сніг і вітер, інші погодні явища. В зв’язку з цим велике значення має надійне утеплення даху житла пінополіуретаном.

Забезпечити тривалий строк експлуатації покрівлі можна шляхом її ізоляції за допомогою пінополіуретану Еlastospray від компанії «Едванс». Шляхом напилення жорсткого поліуретану Elastopor H / Elastospray здійснюється ізоляція практично будь-яких поверхонь, в тому числі покрівлі.

Серед існуючих теплоізолюючих матеріалів саме пінополіуретан (ППУ) має найбільш низький коефіціент теплопровідності та характеризується високими гідроізолюючими властивостями.

Густина ППУ знаходиться в діапазоні від 35 кг/куб. м до 160 кг/куб. м, і матеріал з показником понад 60 кг/куб. м виступає вже не тільки тепло-, а й гідроізолятором.

В процесі ізоляції покрівлі ППУ потрібно дотримуватися важливої умови: захищати покриття від прямих сонячних променів за допомогою нанесення кремнійорганічної або пентафталевої фарби. В іншому інертний до кислотних і лужних середовищ ППУ дуже практичний у використанні на будь-якій висоті.

Ізоляція різних типів покрівлі

Відмінні фізичні властивості матеріалу дозволяють проводити утеплення даху дому пінополіуретаном, що підходить для різних типів покрівлі.

 • Зовнішня ізоляція покрівлі над балками. акий варіант ізоляції є ідеальним для мансардних приміщень. В цьому випадку спочатку на покрівельну дошку наноситься пінополіуретан будь-якої товщини, а потім накривається дах. При цьому балки та покрівельна дошка залишаються на видноті зсередини будівлі.
 • Ізоляція похилого даху з монолітною основою. При напиленні пінополіуретану на тверду покрівлю, що складається з похилих зовнішніх стін, відсутня необхідність в паровому бар’єрі між основанием даху та шаром ізоляції. Пенополиуретан быстро и легко наносится на сухую и чисту покрівельну поверхню.
 • Ізоляція плоскої покрівлі з монолітною основою. У порівнянні з традиційними методами ізоляції (наприклад, скловатою) нанесення пінополіуретанового покриття займає вдвічі менше часу та заощаджує до 80% будівельних витрат. Пінополіуретаном можна ізолювати навіть вкриті бітумом старі покрівлі.
 • Ізоляція промислової плоскої покрівлі з профнастилу. Застосування пінополіуретану для утеплення даху (покрівлі) безпосередньо за місцем на металеві профілі дозволяє безшовно покрити як піки, так і жолоби листів з профнастилу. Після затвердіння піна потребує лише ультрафіолетового захисту, який забезпечує її фарбування.
 • Внутрішня ізоляція між балками. Застосування пінополіуретану Elastospray дозволяє провести безшовне утеплення без поглиблення балки, що неминуче при використанні традиційних методів теплоізоляції.

Вигоди утеплення покрівлі напиленням пінополіуретану Elastospray

При виборі ефективного захисту для вашої покрівлі замість класичних теплоізоляторів надавайте перевагу пінополіуретану. Цей матеріал з поліолу та поліізоціанату має ряд беззаперечних переваг:

 1. Відсутність необхідності в кріпильних елементах або клеї. Це можливо завдяки гарним адгезійним властивостям матеріалу, який ідеально зчеплюється з горизонтальною поверхнею покрівлі з будь-якого матеріалу.
 2. Можливість швидкої ізоляції покрівель будь-яких конфігурацій та розмірів. Рідка консистенція пінополіуретану дозволяє без проблем ізолювати будь-які покрівельні ділянки (стики, стикові куполи, парапети, зливи, стрічкові вікна і т.д.) за один день.
 3. Висока акустична ізоляція. Пінополіуретанове покриття є прекрасним захистом від зовнішнього шуму.
 4. Відсутність містків холоду. Напилення пінополіуретану не залишає швів та проміжків, за рахунок чого не з’являються містки холоду.
 5. Довговічність пінополіуретанового покриття. Покриття з пінополіуретану не схильне до гниття, стійке до впливу температурних коливань і атмосферних опадів.
 6. Екологічність пінополиіретанового матеріалу. Згідно гігієнічним нормам застосування пінополіуретану задля ізоляції покрівель є абсолютно безпечним.

Технологія тепло- і гідроізоляції покрівлі пінополіуретаном

 • Для ізоляції використовуються пінополіуретанові системи, що складаються з двох високоякісних компонентів А і Б. Поліольний компонент А являє собою рідину, що містить гідроксил, із суміші простих та складних поліефірів, стабілізаторів, каталізаторів, спінювачів та вогнезахисних добавок. В якості компонента Б виступає продукт на основі 4,4 діфенілметандіізоціанату (МДІ) з олігомерами та ізомерами.
 • Впродовж нескольких секунд на защищаемой поверхности кровли происходит вспенивание и стабилизация компонентов. Эти реакции обеспечивают сильную адгезию между полиуретаном и кровельной поверхностью.
 • В результаті процесу напилення утворюється безшовне (без температурних містків) ізолююче покриття з відповідною технічним вимогам товщиною.

Зверніться до нас — і ми швидко та вигідно утеплимо вашу покрівлю сертифікованим ізоляційним матеріалом Еlastospray!

Проконсультуватися зі спеціалістами «Едванс» з питань придбання пінополіуретану Elastopor H / Elastospray для ізоляції покрівлі, а також замовити попередній прорахунок вартості робіт ви можете по одному з вказаних на сайті телефонів.